Hakkımızda

1990 yılında SİMA GIDA adıyla kurduğumuz firma, ilk günden beri pastacılık sektörüne yön veren atılımların ve yeniliklerin sayesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu gün tam 10’dan fazla ülkeye, ülkemizde yetişen meyvelerden yaptığımız ürünleri ve SİMA GIDA kalitesini taşımış olmakla gurur duyuyoruz.


Toptancılar aracılığıyla tüketicilerimize ulaşan ürünlerimizle; SİMA, LİKAPA, REMİİ, AGRONEV olmak üzere 4 marka ile sektöre yön veriyoruz. 100’den fazla toptancı ağı kanalımız ve 70’den fazla ürünümüzle alanımızda pastacılık sektörünün %50’lik Pazar payına sahibiz. Yurt dışında ise 10’dan fazla ülke temsilciliği ile ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içerisindeyiz.


Çevreci bir firma olarak yaklaşık 1 milyon TL’lik doğalgaz  bağlantısı yatırımımızla dünyanın bir miras değil gelecek nesiller için bir emanet olduğu bilincimizle gurur duymaktayız.


Hem Türkiye’de hem de Dünyada konserve ve pastacılık ürünlerinde kalitenin üst limitini belirleme gayretimizle örnek bir marka olmayı hedef belirlemiş bir firmayız. Daha nice başarılar da görüşmek üzere…